Drahí budúci novomanželia

blíži sa Váš deň D a chcete, aby všetko prebehlo podľa Vašich predstáv? Nádherný svadobný oblúk, pod ktorým si poviete svoje áno, tie krásne svadobné šaty, ktoré ste si už v detstve vysnívali, žiarivé svetielka pred vchodom vítajú každého hosťa… Každý detail, každý hosť, každé sústo jedla či tón vašej piesne na svadobnom tanci. Na všetkom záleží a Vaša svadba bude nezabudnuteľná.

Dovoľte nám, aby sme pre Vás všetky momenty svadby zaznamenali na svadobné video a pripravili tak pre Vás nezabudnuteľný svadobný film, ktorý ukážete aj svojim deťom či vnúčatám. Kameraman na svadbu je súčasťou Vášho dňa a natočí aj tie momenty, ktoré počas celého dňa ani nestihnete postrehnúť, a to viackamerovými zábermi.

Všetky detaily a podrobné plánovanie natáčania preberieme na osobnom stretnutí pred svadbou, aby ste už potom nemali žiadne starosti a mohli ste si svoj veľký deň užiť naplno.

PRIPRAVILI SME PRE VÁS BALÍČKY pre Váš veľký deň!

Na výber máte 4

Svadobné balíky

Puzzle

530€Štandardná cena 580€
Objednať

Štandard

620€Štandardná cena 690€
Objednať

Najobľúbenejší

Profesionál

780€Štandardná cena 850€
Objednať

Exkluzív

999€Štandardná cena 1200€
Objednať

Počet kamier

2 kamery

2 kamery

2-3 kamery

3+ a Dron

Kvalita videa

DVD (576p)

DVD (576p)

HD & FHD (1080p)

FHD & UHD

Dĺžka videozáznamu

Max. 60 min.

30-100 min.

100-150 min.

Max. 250 min.

Fotograf

Počet fotografií

250

600

1000+

Foto kútik

DJ

Videoklip


530€Štandardná cena 580€
Objednať

620€Štandardná cena 680€
Objednať

780€Štandardná cena 850€
Objednať

999€Štandardná cena 1200€
Objednať

Čo o nás hovoria naši zákaznici

Ukážky svadobných filmov

Užitočné informácie

Čo je to svadobný klip?

Svadobný klip je 1-4 min. video, ktoré obsahuje najzaujímavejšie momenty Vášho svadobného dňa. Klip je umiestnený na internete pripravený pre ďalšie zdieľanie, napr. pre rodinu, priateľov, formou sociálnych sietí alebo priamym linkom na video.

Čo je to svadobné video?

30-150 min. verzia svadobného dňa, dĺžka videa podľa dohody.

Čo je to neoficiálna verzia - kompletný materiál – hrubý strih?

Pokiaľ by ste chceli mať „všetko“, čo sa nám podarí počas svadobného dňa natočiť, je táto možnosť určená práve Vám. Materiál je strihovo upravený do pozerateľnej podoby bez kreatívnejších zásahov. Napr. ponechaná je kompletná odobierka, sobáš, príhovory, zábava a pod. Takéto video je neoficiálne, význam je predovšetkým archívny, nie umelecký. Kompletný záznam môže mať 1-5 hodín a dodávame ho na USB.

Ako objednať naše služby

Pred Vašim finálnym rozhodnutím a záväznou objednávkou Vám radi zodpovieme na akékoľvek Vaše otázky, prípadne po dohode dáme k nahliadnutiu už hotové práce. Je mimoriadne dôležité aby ste mali predstavu o kvalite výsledného produktu a na základe toho zistili, či naša práca zodpovedá Vašim predstavám. Vaša objednávka je záväzná podpísaním zmluvy o dielo.

POTREBUJEŠ POMOC? Sme k dispozícii na (+421) 903 628 478 alebo E-MAIL