Navždy sa zachová v pamäti...

Stužková slávnosť je akousi pomyselnou bránou do dospelosti. Človek ju zažije jeden krát za život a preto si chce spomienku na ňu uchovať. Výber správneho kameramana, ktorý zachytí jednak všetky dôležité okamihy je preto kľúčový.

Naša produkcia realizuje natáčanie s technikou v rozlíšení 4K čo vám umožní oprášiť spomienky i o niekoľko rokov. Sme tím mladých kameramanov, ktorý kráčajú s dobou a najmä s požiadavkami absolventov.

Krásne spomienky za super ceny iba u nás!

Ktorý je pre Teba

Ten správny?

S

110€Štandardná cena 159€
Objednať

M

259€Štandardná cena 323€
Objednať

L

395€Štandardná cena 493€
Objednať

Najobľúbenejší

XL

465€Štandardná cena 581€
Objednať

XXL

585€Štandardná cena 731€
Objednať

Pečatenie

„Kradnutie“ tried. knihy

Stužková

Fotograf

Počet kamier

1 kamera

2 kamery

2 kamery

2 kamery

2 kamery


110€Štandardná cena 159€
Objednať

259€Štandardná cena 323€
Objednať

395€Štandardná cena 493€
Objednať

465€Štandardná cena 581€
Objednať

585€Štandardná cena 731€
Objednať

»
«

Čo hovoria o nás zákazníci!

Čo by si mal vedieť?

Kedy dostanem video z "kradnutia tried. knihy"?

Kameraman príde vo vopred dohodnutý deň k Vám do školy. Po prekonzultovaní scénky prebieha natáčanie po jednotlivých strihoch videa. Natáča sa kradnutie, pečatenie, ozdoba dverí, lepenie fotiek na dvere (na Tablo na dvere) a prípitok. Video z kradnutia je poskytnuté k dátumu stužkovej a po stužkovej sa zverejní na kanáli Youtube spolu s ex. linkom na stiahnutie.

Kedy dostanem fotografie zo stužkovej?

Do 4 až 10 týždňov od stužkovej sa všetky fotky profesionálne upravia. Fotky dostanete v rozlíšení Ultra HD a v rozlíšení pre Facebook a iné sociálne siete. Každý maturant dostane link na stiahnutie všetkých fotiek do svojho počítača. Celá trieda dostane všetky fotografie aj na dvoch USB.

Kedy dostanem video zo stužkovej?

Do 4 až 10 týždňov od stužkovej sa video zo stužkovej profesionálne zostrihá. Videá dostane každý maturant na stiahnutie vo forme linku v HD 1080p rozlíšení. Celá trieda dostane všetky videá aj na dvoch USB ZADARMO.

Deň stužkovej

Kameraman príde spolu s fotografom (ak je objednaný) na miesto konania stužkovej ešte pred jej začatím. Natáčanie prebieha počas celej stužkovej, až do 1 hodiny rannej. Alebo podľa dohody. Okrem natočenia všetkých častí stužkovej, kameraman zachytáva aj atmosféru a zábery na želanie.

Chceš vedieť presne koľko bude tvoja trieda platiť? (+421) 903 628 478 alebo E-MAIL