Drahí rodičia

V kruhu Vašej rodiny častokrát dochádza k udalostiam ako sviatosť konfirmácie alebo prvé sväté prijímanie. Každý z Vás si rozhodne necháva takúto udalosť zdokumentovať, aby ste sa s radosťou k týmto udalostiam za pomoci kvalitného záznamu po čase spolu s Vašou rodinou vrátili a príjemne zaspomínali.

Dovoľte nám, uchovať pamiatku na tento jedinečný deň v živote Vášho dieťaťa, ktorý sa už nikdy nezopakuje. Ak Vám ako spomienka na konfirmáciu nestačí len amatérske video, sme tu pre Vás.

VYBERTE SI Z NAŠEJ PONUKY NA SPOLOČNOM STRETNUTÍ PRISPÔSOBÍME NAŠU PONUKU VAŠÍM POŽIADAVKAM!

Prvé Sväté prijímanie

Dovoľte nám, aby sme zaznamenali všetky momenty a pripravili tak pre Vás krásnu spomienku.

  • – Čistý zvuk bez šumu
  • – Uvádzacie zábery z okolia kostola
  • – Fotograf
  • – Odovzdávanie pamiatok
  • – Vyhotovenie na USB alebo DVD

VIDEOZÁZNAM UŽ OD 360€

Pozrite si krátku ukážku našich prác

Fotografie z našich akcií

»
«

Užitočné informácie

Je uvedená cena konečná?

Nie. Cena filmovania konfirmácie závisí od počtu zúčastnených detí. V prípade záujmu nás kontaktujte a my vám poskytneme viac informácií.

Kedy dostanem videozáznam?

Do 2 až 5 týždňov od prvého svätého prijímania sa video profesionálne zostrihá. Videá dostane každý rodič na stiahnutie vo forme linku v HD 1080p rozlíšení. Cirkevný zbor dostane všetky videá aj na USB ZADARMO.

Kedy dostanem fotografie?

Do 2 až 5 týždňov od prvého svätého prijímania sa všetky fotky profesionálne upravia. Fotky dostanete v vysokom rozlíšení a v rozlíšení pre Facebook a iné sociálne siete. Každý rodič dostane link na stiahnutie všetkých fotiek do svojho počítača. Cirkevný zbor dostane všetky fotografie aj na USB.

Chcete vedieť presne koľko budete platiť? (+421) 903 628 478 alebo E-MAIL