Naša produkcia so sídlom v Púchovskom okrese sa zameriava na kreatívne rozprávania vášho príbehu formou filmu. Či už sa jedná o svadbu, stužkovú, firemný večierok, športové podujatie, alebo reklamu či prezentáciu firmy.

Všetko natáčame modernou technikou. Sme tím mladých profesionálov s bohatými skúsenosťami, ktorí dokážu splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky zákazníkov. Sledujeme nové trendy a vaše videá tak budú vždy vyzerať sviežo a moderne. Môžete očakávať len profesionálny prístup k zákazníkovi.

4562+ Šálok kávy

580+ Šťastných klientov

2610+ Hodín videa

Čo robíme

site-img33

 

Kladieme dôraz na detaily a emócie

Robíme všetko preto, aby vaše video nebolo len nudným dokumentom. Naše video rozpráva príbeh. Ovládame všetky filmárske pravidla, no neváhame ich porušiť ak je to potrebné pre lepší záber. Naším hlavným cieľom je vytvoriť jedinečný a zaujímavý film, na ktorý sa budete môcť pozerať znova a znova.

 

Nie sme fotograf a kameraman v jednej osobe

Z Vašej udalosti spravíme film, ktorý nebudete mať chuť pretočiť si ale pozrieť si ho celý. Naše fotografie zachytávame takým štýlom, že ani nebudete vedieť, kedy Vás fotograf fotí. Preto nafotíme a natočíme také zábery, kedy sa Vy ale aj Vaši hostia zabávajú a tvária sa spontánne a prirodzene.

Prečo si vybrať práve nás

Máme cit pre
kompozíciu
Neunikne nám
žiaden detail
Kladieme dôraz na
rozprávanie príbehu
Reagujeme na
nečakané udalosti
2 kamery súčasťou
každého balíka
Máme skúsenosti aj
so zahraničia
Profesionálna
technika
Filmovanie nie je len
našou prácou
Zábery z vtáčej
perspektívy
Kreativita &
flexibilita

Ešte nemáte predstavu o tom
ako bude Vaše video vyzerať?

Pozrite si ukážku
nášho filmu

X

POTREBUJEŠ POMOC? Sme k dispozícii na (+421) 903 628 478 alebo E-MAIL